Паралімпієць Максим Яровий так і не отримав житло, обіцяне миколаївською владою

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 22.10.2018 18:50
  • 0

Чемпіон Паралімпійських ігор у Пхьончхані Максим Яровий досі чекає квартиру, яку йому пообіцяла міська влада Миколаєва. Про це йде мова у сюжеті програми «Факти ICTV».

Казали є квартира, треба почекати кілька місяців. Пройшло трохи більше. Чекаємо, можливо ж буде

Паралімпійські «бронзу» та «золото» спортсмен привіз до Миколаєва у березні, пройшло вже більше півроку.

Зараз Максим живе у будинку сестри. Власне житло має у рідних Трихатах, за 35 кілометрів від Миколаєва. Звідти їздити на тренування надскладно та незручно.

- Можливо, колись сім’я буде, десь треба жити. Не з сестрою ж, - сміється юнак.

У сюжеті «Факти» зазначається, що вільна «однушка» в місті є. Вона знаходиться у житловому комплексі «Рів’єра». Квартиру придбали для постраждалих під час вибуху дев’ятиповерхівки, що стався у 2014 році. Родина від неї відмовилась. Чотири роки житло пустує. Саме цю квартиру міська влада пообіцяла Максиму, але так і не дала.

Для того, щоб передати квартиру спортсмену, необхідне погодження Кабміну. Інший варіант – місто має повернути Міністерству фінансів гроші за неї. Але і цього поки не сталося.

З’ясувалося, що з міського бюджету придбали іншу квартиру для родини постраждали, взамін тої, від якої вона відмовилася. На думку мера Олександра Сєнкевича, держава має компенсувати витрати і віддати квартиру у «Рів’єрі» безкоштовно.

А поки згоди не знайдено, є ймовірність, що Мінфін застосує санкції і Держказначейство заблокує гроші резервного фонду і житло паралімпійський чемпіон не отримає взагалі.

 

Коментарі:

Останні новини