На трасу, що проходить Миколаївським районом, повернулися радари. Скоро почнуть штрафувати

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 10.10.2018 18:58
  • 0

На автодорозі М-14 почали контролювати швидкісний режим. Про це повідомляє відділ комунікації патрульної поліції області.

Правоохоронці здійснюють контроль на відрізку траси з 64 по 126 кілометр. Він починається біля повороту на село Бесарабка Березанського району, проходить повз весь Миколаївський район та закінчується біля Весняного.

Про контроль швидкості на дорозі будуть повідомляти дорожні знаки 5.70 «Фото- відеофіксування порушень Правил дорожнього руху».

Фіксують порушення за допомогою лазерного пристрою TruCam

А у місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

«Пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке коригування даних», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що зараз патрульні не притягають до відповідальності водіїв за перевищення дозволеної швидкості - щоб звикли до нововведення А вже з 15 жовтня поліцейські штрафуватимуть порушників.

За перевищення швидкості більш як на 20 км/год - передбачається штраф у розмірі 255 гривень, перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год - штраф 510 гривень.

 

Коментарі:

Останні новини