Мешканка Миколаївського району отримала покарання за крадіжку грошей у 77 клієнтів банку

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 28.11.2018 17:30
  • 0

Суд виніс вирок екс-працівниці одного з відділень «Ощадбанку» у Миколаївському районі.

Жінка зняла гроші з особистих рахунків 77 клієнтів банку. Для цього вона вносила у базу даних неправдиві відомості, заповнювала від імені клієнтів заяви на отримання готівки і підробляла їхні підписи. Таким чином їй вдалося зняти з рахунків більше 150 тисяч гривень. Крадіжку виявили під час перевірки у відділенні.

В суді жінка визнала свою провину. Вона пояснила, що гроші були їй потрібні на операцію. Касир знімала готівку з рахунків поступово і планувала повернути кошти. Однак у банку почалася ревізії і зробити це вчасно вона не встигла. Банк, у свою чергу, претензій до неї не мав – жінка відшкодувала усі збитки.

Розглянувши матеріали справи, Миколаївський районний суд визнав колишню працівницю банку винною за трьома статтями: заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, підробка документів і несанкціоновані дії з інформацією.

Суддя призначив її покарання у виглядів штрафів (загальна сума – 11730 гривень) та трьох років обмеження волі.

Зважаючи на те, що підсудна кається, має гарну репутацію та виховує неповнолітню дитину, суд звільнив її від відбування покарання, встановивши термін в один рік, під час якого вона має відмічатися у відповідних органах.

Фото на головній - FireStock

 

Коментарі:

Останні новини